Opera Software pristatė naršyklę Coast, skirtą Apple iPad


Kompanija Opera Software pristatė Coast – naują interneto naršyklę, skirtą Apple planšetiniams kompiuteriams iPad. Kaip pažymi patys kūrėjai, ši naršyklės versija buvo sukurta specialiai planšetiniams kompiuteriams ir nėra nei adaptuota mobilios naršyklės versijos, nei supaprastinta stacionariems kompiuteriams skirta versija.

Ypatingai daug dėmesio buvo skirta tam, kaip iPad savininkai naudojasi savo planšetiniais kompiuteriais.

ipad-coast-opera

Kuriant naršyklę Coast, kompanijos dizaineriai nusprendė atiduoti visą ekrano erdvę turiniui, į pirmąjį planą „išstūmę“ interneto puslapius, o ne pačią naršyklę. Coast liko vos du mygtukai – vienas leidžia sugrįžti į pradinį ekraną, o kitas parodo neseniai aplankytus puslapius.

Kadangi naršyklėje Coast įdiegtas automatinis puslapių patikrinimas, atsižvelgiant į tam tikrus saugumo kriterijus, vartotojui bus automatiškai pranešama, jei tik bus lankomasi potencialiai pavojingame puslapyje. Tam reikalui bus naudojama informacija apie atitinkamo puslapio reputaciją. Naršyklė jau prieinama Apple aplikacijų el. parduotuvėje.

  • Atsisiųsti Opera Coast iš el. parduotuvės Apple iTunes: nuoroda (14.8 MB)

Dėmesionuorodos veikia naujienos publikacijos metu. Tinklalapis www.faceit.lt neatsakingas iš pakeitimus trečių šalių serveriuose, taip pat už padarytą žalą tos programinės įrangos, kurią parsisiuntėte, pasinaudoję www.faceit.lt rastomis nuorodomis.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos