Operatyvios atminties pardavimų lydere išlieka Kingston Technology


Organizacija DRAMeXchange išleido naują ataskaitą, iš kurios galima sužinoti, „Kas yra Kas“ kompiuteriams skirtos operatyvios atminties modulių rinkoje. Kaip ir anksčiau, šioje srityje lyderiauja kompanija Kingston Technology, kuriai niekas negrasina jau kelerius paskutinius metus.

Kingston Technology priklausanti rinkos dalis dar praėjusiais metais buvo įvertinta $2.7 mlrd. Tai sudaro beveik pusę pasaulinės operatyvios atminties modulių rinkos. Iš pateiktos ataskaitos matyti, kad konkurentams iki lyderio arti, kaip iki Mėnulio.

ram-moduliu-gamintojai-2012

Vis tik visus operatyvios atminties modulių gamintojus apjungia vienas dalykas – tai žymus pajamų sumažėjimas, lyginant su 2011 metais. Antra vertus, organizacija DRAMeXchange teigia, kad čia galima kalbėti ne apie konkurencingumo praradimą, tačiau apie produkcijos diversifikaciją. Kitais žodžiais tariant, gamintojai pereina į SSD kaupiklių ir kitas rinkas.

Be to, operatyvios atminties modulių gamybos mažinimas gana skaudžiai kompiuterių vartotojams kerta per kišenes, ir tai mes galime matyti jau šiandien.

Iš mūsų rinkoje pažįstamų kompanijų reikėtų paminėti A-ADATA, kuri savo laiku puikavosi antroje vietoje, tačiau dėl kinų kompanijų spaudimo atsidūrė ketvirtoje: per metus A-ADATA rinkos dalis smuktelėjo net 25,5%, ir dabar sudaro 5,32%. Jai į nugarą kvėpuoja kitas gerai mums pažįstamas gamintojas – Crucial Technology – su 5,28% rinkos dalimi.

Reikia pažymėti, kad statistikoje nesimato kompanijų, kurios pačios gamina DRAM mikroschemas ir turi savo gamyklas, pavyzdžiui, Hynix ir Samsung, taigi statistika su šiomis kompanijomis turėtų būti kiek kitokia.

Vienas komentaras

  1. thermal parašė:

    tvarkingai daro, tai ir pardavimai dideli. pagal kokybe kingstonui nebent corsair prilygsta.


Kitos kategorijos naujienos