Per pirmas tris dienas Apple gali parduoti 5-6 mln. naujų iPhone


Jau šiandien startuoja prekyba dviem naujais Apple išmaniaisiais telefonais iPhone 5S ir iPhone 5C. Ir jei vartotojai prie Apple parduotuvių užima eilę ir kuria palapinių miestelį, analitikai draugiškai pateikia prognozes, kurios apima ne tik pirmąjį savaitgalį, tačiau ir apskritai I finansinį ketvirtį, kuris Apple atveju prasideda spalio pradžioje.

409392-iphone-5s-5c-2013-apple-ios-7

Pradėkime nuo daug didesnio laikotarpio. Trečiasis finansinis ketvirtis kompanijos iš Kupertino atveju pasibaigs už pusantros savaitės. Tačiau kompanijos Morgan Stanley analitikai teigia, kad per tą laiką suspės parduoti 34,5 mln. įvairių modelių išmaniųjų telefonų. Žvelgiant į ketvirtinius rezultatus, tai bus 15% daugiau.

Praėjusiais metais, po iPhone 5 anonso, ketvirčio pardavimų prieaugis sudarė 16%. Kitais žodžiais tariant, naujieji iPhone pardavimų statistiką įtakos maždaug taip pat, kaip ir ankstesnis modelis. Tiesa, šiemet pasirodys du modeliai, ir jų prekyba prasidės daugelyje šalių, įskaitant Kiniją, todėl palyginti šias dienas ir praėjusius laikus bus gana sunku.

Kompanijos Piper Jaffray teigimu, Kinijos rinkoje gali būti parduota apie 10-15% pirmos partijos iPhone 5S ir iPhone 5C. Lyginant su tuo pačiu ketvirčiu prieš metus, 2013 m. liepos – rugsėjo laikotarpiu Apple turėtų parduoti 28% daugiau, jei Morgan Stanley prognozės taps realybe.

Puslapio Apple Insider, kuris cituoja tuos pačius Piper Jaffray analitikus, teigimu, per pirmą savaitgalį gali būti parduota ne mažiau 3 mln. iPhone 5C ir apie 2,5 mln. iPhone 5S. Tokiu būdu, maksimalus pardavimų skaičius gali sudaryti 5-6 mln. vienetų. Tai maždaug tiek pat, kiek ir vienintelio iPhone 5 atveju.

Prognozuojama, kad iPhone 5S pardavimus ribos šio išmaniojo telefono deficitas. Visa tai bus galima matyti jau rytoj – Apple el. parduotuvėje galimybė rezervuoti iPhone 5S bus matoma realiu laiku. Praėjusiais metais iPhone 5 buvo išparduotas praktiškai per vieną parą. Savo ruožtu, iPhone 5C vis dar galima užsakyti be didelių problemų. iPhone 5S iš anksto rezervuoti Apple neleidžia.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos