Phonebloks: modernizuoti išmanųjį telefoną galės kiekvienas


Šiuolaikiniai išmanieji telefonai įvairių mobilių įrenginių mylėtojų akyse sensta tiesiog akyse. Vos tik praeina maždaug pusė metų, o konkurentai jau pasiūlo kažką geresnio, tuo tarpu po metu jau tas pats gamintojas siūlo šviežesnį produktą. Ką gi daryti? Juk į išmanųjį telefoną neįdiegsi naujo procesoriaus ar grafikos posistemės. Antra vertus, tai būtų visai logiška, teigia Phonebloks koncepcijos autoriai.

Phonebloks – tai lengvai atnaujinama modulinė sistema, kuri tam tikra prasme primena konstruktorių Lego. Kiekvienas modulis turi savo paskirtį. Tam, kad būtų pakeistas, pavyzdžiui, pažeistas ekranas, užteks išimti seną bloką ir pakeisti nauju – ir tai užtruks vos porą minučių. vartotojas taip pat galės pakeisti kamerą į daug kokybiškesnę, pridėti talpesnį akumuliatorių ir t.t.

Teoriškai, tokia modulinė sistema gali nepasenti maždaug porą metų. Nieko neįmanomo šioje koncepcijoje nėra, tačiau nė viena kompanija, kuri gamina išmaniuosius telefonus, tokio produkto neišleis – juk tai smarkiai įtakotų naujų produktų pardavimus. O kas po to? Moduliai, suderinami su kitų kompanijų išmaniaisiais telefonais? Kategoriškai, ne. Čia jums ne „pasenę“ asmeniniai kompiuteriai.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos