Planšetiniai kompiuteriai su Intel Bay Trail galės kainuoti mažiau $100


Pigesnis – reiškia populiaresnis. Žinoma, dėl tokio teiginio galima ginčytis, tačiau dauguma vartotojų tiesiog neturi pinigų tam, jog pirktų, pavyzdžiui, brangius planšetinius kompiuterius ar išmaniuosius telefonus.

Kalbant apie Premium segmentą, kuriame svajoja pasirodyti kiekvienas gamintojas, čia mažos kainos – ypač sunkiai pasiekiamas dalykas. Taigi reikia pažadėti sąlyginai kokybišką daiktą už patrauklią kainą, o tuomet sėkmė ateis pati. Matyt, būtent taip ir galvoja kompanijos Intel atstovai.

intel-tablet-pc

Naujasis procesorių giganto vadovas Brian Krzanich neseniai prasidėjusioje IDF 2013 rudeninėje sesijoje paskelbė, jog iki Naujųjų metų rinkoje pasirodys planšetiniai kompiuteriai su Intel procesoriais, ir visa tai kainuos mažiau nei $100. Anksčiau Intel galva kalbėjo, kad tokie sprendimai kainuos mažiau $200, vėliau kainą „nuleido“ žemiau $150, tačiau kad viskas atpigs žemiau $100…

Jei šie žodžiai tikrai pasitvirtins, tokie planšetiniai kompiuteriai bus išperkami kaip karštos bandelės. Tiesa, Brian Krzanich tiksliai nepasakė, kokie bus naujieji mobilūs įrenginiai – juk ir dabar egzistuoja panašių planšečių su Intel procesoriais, kurie skirti dažniausiai vargingų šalių vartotojams, o veikia, švelniai tariant, prastokai. Antra vertus, kai kalbama apie mažesnę nei $100 kainą, mažai kas gilinsis. Juo labiau, kad su jais tikrai veiks operacinė sistema Windows.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos