Sony PlayStation 4 galės suprasti balso komandas


Žaidimų konsolių rinkoje kompanija Microsoft turi gana nemažą pranašumą – sensorių Kinect, kuris leidžia daryti tai, ko Sony Eye kamera nesugeba. Pavyzdžiui, Microsoft sensoriaus dėka galima balsu komanduoti konsolei, ką ji turi daryti.

ps4_presentation

Vis tik toks pranašumas – laikinas, kadangi kompanija Sony balso komandų galimybę taip pat įdiegs, praneša puslapis Polygon. Apie tai žurnalistams papasakojo patys Sony Entertainment atstovai.

Parodoje GameStop Expo 2013 vykusios prezentacijos metu kompanijos atstovas spaudai Sean Coleman jau kalbėjo apie tokią galimybę, tačiau galutinai apie ją patvirtinta visai neseniai. Kiek vėliau netgi pasirodė filmuota medžiaga, kurioje matyti, jog kamera Eye pakeis žaidimus, kadangi ne tik mokės atpažinti veidus, tačiau ir suprasti balsu atiduodamas komandas.

Sean Coleman teigimu, konsolė PlayStation 4 ir kamera Eye padės praplėsti sistemos galimybes ir pagerinti žaidėjų sąveiką su ja. Kameros stereoskopinis objektyvas seks žmogaus kūno judesius, taip pat leis patobulinti vartotojo sąsają.

Priminsime, kad PlayStation 4 turėtų debiutuoti šių metų lapkričio 15 d. Europoje naujos kartos konsolė kainuos 399 eurus (JAV teritorijoje – 399 dolerius). Kamera Eye bus pardavinėjama atskirai, jos kaina sudarys 59 eurus (arba 59 dolerius).

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos