Paaiškėjo populiariausia pasaulyje nuotraukų tarnyba


Atspėti, turbūt, galima iš vieno karto. Taip, tai Facebook. Naujausi duomenys, kuriuos pateikė pats socialinis tinklas, rodo, jog šiuo metu kompanijos serveriuose saugoma apie 250 mlrd. nuotraukų, o kasdien patalpinama dar 350 mln. naujų fotografijų.

Visi šie skaičiai tikrai kelia susižavėjimą, ypač žinant tą faktą, kad Facebook neskatina vartotojų talpinti savo nuotraukų, nesuteikia jiems plačių nuotraukų valdymo/redagavimo galimybių, lyginant su siaurai specializuotais puslapiais ir pan.

Vis tik faktas lieka faktu – šiuo metu Facebook niekas negali prilygti. Šiuo metu vis populiarėjanti tarnyba Instagram, kuri yra antra pagal dydį pasaulyje vartotojų nuotraukų talpykla, gali pasigirti „tik“ 16 mlrd. nuotraukų, o kasdien prie jų prisideda dar apie 55 mln.

kaip-svertis-moterims

Bendravimas vaizdais vis labiau populiarėja ne tik Facebook

Reikia pastebėti, kad neretai socialinio tinklo vartotojai tiesiog ne rašo pranešimus, o bendrauja, pasitelkdami paveiksliukus. Pranešimų lentoje neretai galima sutikti štai tokių vaizdų (kaip pavaizduota viršuje). Panašu, kad vizualinė dalis bendravime šiandien yra vienas pagrindinių instrumentų, o Facebook pateikta statistika tai puikiai iliustruoja.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos