Prekyba išmaniuoju telefonu iPhone 5 bus nutraukta rugsėjo 28 d.


Į internetą patekęs mažmeninės prekybos tinklo „Telus“ vidinis dokumentas, kuriame nurodomos įvairių mobiliosios elektronikos gamintojų produktų planuojamos prekybos pabaigos datos, atskleidė, kad kompanija „Apple“ nurodė nuo rugsėjo 28 dienos nutraukti prekybą savo išmaniaisiais telefonais „iPhone 5“. Apie tai pranešė puslapis Engadget.

Women show Apple  iPhone 5

Svetainės apžvalgininkai pastebi, kad laukiant naujų „Apple“ produktų, kurie, kaip manoma, bus pristatyti rugsėjo 10 d. įvyksiančiame bendrovės renginyje, apie būsimąjį naujos kartos telefoną sąlyginiu pavadinimu „iPhone 5S“ jau žinoma daugiau, nei apie bet kokį kitą ankstesnį „Apple“ išmaniųjų flagmaną.

Naujausias „Telus“ komercinės informacijos „nutekėjimas“ papildo šias žinias. Daugelis apžvalgininkų jau anksčiau spėjo, kad „Apple“ nutrauks prekybą „iPhone 5“ telefonais netrukus po to, kai tik pateiks rinkai naujausios kartos modelį. Kadangi „Telus“ grafike nurodoma, kad prekyba „iPhone 5“ bus nutraukta rugsėjo 28 dieną, „Engadget“ mano, jog „Apple“ iš tikrųjų gali „išimti“ iš rinkos „iPhone 5“, kad iškart „išvalytų“ kelią naujajam pigesniam „iPhone 5C“.

Manoma, kad techniniu požiūriu „iPhone 5C“ ir dabartinis „iPhone 5“ bus identiški, tik „iPhone 5C“ turės plastikinį korpusą. Tokiu atveju pirkėjams būtų patraukliau įsigyti atpigintą „iPhone 5“ metaliniu korpusu, nei už tokią pat ar panašią kainą pirkti identišką plastikinį „iPhone 5C“.

iphone5-deadline

Anksčiau „Apple“ naujas „iPhone“ versijas pateikdavo rinkai maždaug po 10 dienų nuo jų oficialaus pristatymo, taigi, rugsėjo 28 dienos data kaip galima prekybos „iPhone 5S“ pradžia ir „iPhone 5“ prekybos nutraukimas atitiktų tradicinį tvarkaraštį.

Šaltinis: Balsas.lt

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos