Prie Apple parduotuvių eilės, bet daugelis negalės įsigyti iPhone 5S


iPhone 5S jau galima užsakyti el. parduotuvėse Australijoje, Azijoje ir Europoje. Prie daugumos firminių Apple parduotuvių, kaip visuomet, stebimos eilės. Žmonių minios nori įsigyti naująjį flagmaną, tačiau panašu, kad jis atiteks ne visiems norintiems.

eiles-prie-apple-store

Praėjusią savaitę analitikai ėmė jaudintis dėl to, kad kompanija Apple nepraneša preliminarių iPhone 5C (šis, iš esmės, yra tas pats iPhone 5, tik su spalvotu plastmasiniu korpusu) užsakymų skaičių. Antra vertus, tikėtina, kad jaudintis nėra dėl ko: Apple gali pagaminti pakankamą senesnės kartos išmaniųjų telefonų kiekį, kad paklausa būtų patenkinta – nėra jokių požymių, kad iPhone 5C būtų stebimas deficitas.

Su iPhone 5S reikalai kiek prastesni: pavyzdžiui, Vokietijoje išmanusis telefonas buvo išparduotas praktiškai žaibiškai, kaip ir kitose šalyse, kur jis tapo prieinamas firminėje Apple el. parduotuvėje. Net ir Apple Store prekybos pradžios metu praktiškai nebuvo „auksinių ir sidabrinių“ modelių, tik juodi. Apie tai, kad Apple nesugebės pagaminti reikiamą kiekį iPhone 5S, analitikai kalbėjo dar prieš oficialų debiutą prekyboje.

Tikėtina, kad būtent dėl kompanija Apple neskelbė, kiek iPhone 5C buvo užsakyta iki rugsėjo 20 d., kad vėliau galėtų pranešti apie bendrus visų modelių pardavimus – juk jei būtų kalbama apie atskiras išmaniųjų telefonų versijas, taptų aišku, kad būtino iPhone 5S kiekio tiesiog nepavyko pagaminti laiku.

3 komentarai (-ų)

 1. iMngs parašė:

  Cia visi pamise del tu baltu ir sampaniniu ar kaip?? 😀 Man juokingiausia kai ziuriu skelbimus ir baltas buna 100lt brangesnis uz juoda 😀 Nors man asmeniskai balto ne uz ka nereiktu. Juodas graziausias ir solidziausias.

  • Tomas parašė:

   Faktas juodas daug geriau atrodo! Aisku del skonio nesigincijama kaip sakoma 🙂

 2. Kestas parašė:

  Banaliausia kad kita spalva brangiau kainuoja, nu vėjai job m.. nesikeikiant


Kitos kategorijos naujienos