Programinės įrangos atnaujinimas Nexus 7 problemų neišsprendė


Kiek anksčiau jau rašėme, kad vartotojai jau kuris laikas skundžiasi dėl antros kartos planšetinio kompiuterio Google Nexus 7. Viena iš rimtesnių skundų priežasčių tapo sensorinis ekranas, kuris nekorektiškai atpažįsta prisilietimus ir gestus (kartais prisilietimus fiksuoja ne ten, kur reikia, arba apskritai pradeda elgtis taip, kaip įrenginiui patinka).

nexus7-2nd-gen

Antros kartos planšetinis kompiuteris Google Nexus 7

Iš pradžių problemos priežastimi buvo laikyta bloga programinė įranga, kuri atsakinga už ekrano kalibravimą. Vis tik po atitinkamos programinės įrangos atnaujinimo buvo pastebėta, kad problema niekur nedingo. Būtent tai ir paskatino kalbas, kad tai yra ne programinė bėda, tačiau gamyklinis atitinkamų komponentų brokas, praneša puslapis Techhive.

Tiesa, reikia pastebėti, kad panašūs skundai nėra masinio pobūdžio, taigi visai tikėtina, kad viskas bus sutvarkyta, atliekant garantinį aptarnavimą. Antra vertus, dar liko daugybė kitų smulkių problemų (netikėtai dingstantis Wi-Fi ryšys, nestabiliai dirbantis GPS modulis ir t.t.), kurios turėtų neraminti tiek Google, tiek ir patį gamintoją ASUS. Juo labiau, kad ir pirmos kartos Nexus 7 pasižymėjo ne itin „švelniu“ charakteriu – net ir Lietuvoje yra nemažai atvejų, kai šis planšetinis kompiuteris per garantinį laikotarpį būdavo remontuojamas du, tris kartus.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos