Sony mano, kad Playstation 4 yra jos paskutinis šansas


Playstation 4 – tai iš tikrųjų paskutinis kompanijos Sony šansas gauti pelno iš elektroninių pramogų verslo. Bent jau taip mano pats japonų gamintojas, rašo puslapis Escapist.

andrew-house-sony-computer-entertainment

Sony Computer Entertainment generalinis direktorius Andrew House

Nežiūrint į tai, kad Playstation 3 toli gražu nėra nepasisekusi konsolė, tačiau japonų kompanija tikėjosi kažko daugiau. Sony Computer Entertainment vadovas Andrew House japonų žurnalui „Diamond Online“ teigė, kad kompanija negali klysti su naujos kartos konsole Playstation 4.

Andrew House įsitikinęs, kad PS4 negali tapti nesėkmingu produktu, kaip PS3, kadangi „žaidimų verslas – viena iš pagrindinių Sony krypčių, kuri savyje apima tiek programinę, tiek ir aparatinę sudedamąją“.

Pastarasis Sony Computer Entertainment vadovo pareiškimas buvo padarytas pasklidus gandams, jog kompanija Sony svarsto galimybę parduoti savo elektroninių pramogų padalinį. Jei paskleistuose ganduose yra bent dalis tiesos, dabar aišku, kodėl su Playstation 4 gamintojas negali daryti klaidų.

Japonų kompanijos strategija šį karta radikaliai skiriasi nuo to, kaip buvo elgiamasi Playstation 3 debiuto metu. Naujoji konsolė yra pigesnė nei konkurento Microsoft siūloma Xbox One, kartu japonai neketina šokiruoti vartotojų, įvedinėjant kokias nors naujoves į žaidybinį procesą bei politiką, kurią labai lanksčiau keičia Microsoft, neretai sukelianti nepasitenkinimą ne tik tarp analitikų, bet ir žaidėjų.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos