Qualcomm gali atsisakyti savo bevielės energijos perdavimo technologijos


Vienu iš energijos perdavimo bevieliu būdu standartu yra technologijų WiPower, kurią sukūrė kompanija Qualcomm ir kurią bando išpopuliarinti aljansas A4WP. Praėjusią savaitę Qualcomm nusprendė, kad savo nuosavo standarto daugiau nebeplėtos ir prisijungė apie Bevielės elektromagnetinės energijos konsorciumo WPC.

qualcomm-wireless-charging-wipower

Industriniai šaltiniai, kuriuos cituoja puslapis DigiTimes, mano, jog aljansai A4WP ir WPC apsijungs, kad drauge plėtotų indukcinio energijos perdavimo technologiją Qi.

Kompanijos Qualcomm iniciatyva kol kas nesurado plataus palaikymo, ir kukli WiPower sėkmė šiuo metu nedžiugina aljanso A4WP narių. Reikia suprasti, kad būtent tai ir tapo pagrindine priežastimi, dėl kurios korporacija Samsung – vienas iš A4WP organizacijos įkūrėjų – taip pat ėmė remtis technologija Qi.

Jei A4WP ir WPC organizacijos susijungs, jos galės susikoncentruoti ties kova su trečiu aljansu – Power Matters Alliance (PMA), tuo tarpu Qi perspektyvoje gali tapti pagrindiniu bevieliu energijos perdavimo standartu.

Įdomu tai, kad kompanija Apple kol kas nepasirinko nė vienos pusės – bevielio baterijų įkrovimo technologijos vis dar kovoja tarpusavyje, taigi kompanija iš Kupertino nusprendė palaukti nuošalyje. Antra vertus, šaltiniai mano, kad Apple gali ryžtis sukurti savo nuosavą technologiją, o ne jungtis prie kurio nors aljanso.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos