Rugsėjo 25 d. AMD gyvai transliuos GPU Hawaii pristatymo anonsą


„Southern Islands“ kartos AMD vaizdo plokštės yra tikros ilgaamžės: dabartinis flagmanas Radeon HD 7970 buvo pristatytas dar 2011 metais. Grafiniai sprendimai aktualūs jau beveik 2 metus, tuo tarpu per tą laikotarpį iš tikrųjų garsių anonsų AMD nepadarė.

Tačiau ledai pajudėjo, ir Internete pavydėtinai reguliariai pasirodo gandai apie Volcanic Islands karto grafinius procesorius ir jų galingiausią atstovą – GPU Hawaii. Pastarieji gandai paminėjo ir oficialią debiuto datą – rugsėjo 25 d. Tuomet kompiuterių entuziastai ir turėtų pamatyti savo naują „dievuką“ Hawaii pavidalu.

AMD šios informacijos nesiėmė neigti, atvirkščiai, likus savaitei iki atitinkamos datos, išplatino pranešimą spaudai. Jame teigiama, kad kitą trečiadienį, 21 valandą (Lietuvos laiku) įvyks tiesioginė transliacija, kuri bus skirta kol kas neįvardintam GPU. Akivaizdu, kad kalbama apie Hawaii, kadangi prie kvietimo pridėtas ir atitinkamas atvirukas.

invitation-hawaii-amd

Transliaciją realiu laiku bus galima stebėti oficialiame AMD puslapyje, tą patį galės padaryti ir socialinio tinklo Facebook bei vaizdų tarnybos Youtube vartotojai. Jei kas nors nespės transliacijos pamatyti gyvai, jos kartojimas (t. y. atitinkamas vaizdo įrašas) bus prieinamas dar 30 dienų po anonso pabaigos.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos