Kitąmet Samsung išleis atnaujintą laikrodžio Galaxy Gear versiją


Daugelis žiniasklaidos priemonių sutinka, kad kompanija Samsung išleido išmanųjį laikrodį Galaxy Gear tam, kad patikrintų rinkos reakciją į panašaus tipo įrenginius. Savo ruožtu, šis išmaniojo telefono aksesuaras kenčia nuo daugelio „įgimtų ligų“: ribotas funkcionalumas, dar labiau ribotas suderinamumas, trumpas baterijos darbo laikas, galų gale, aiškiai per didelė kaina.

samsung_galaxy_gear_laikrodis

Tikėtina, kad jei Galaxy Gear būtų subalansuotas produktas, reakcija į jį būtų visai kitokia. Tačiau kol kas Samsung pavyko publiką labiau nuliūdinti, nei sudominti.

Akivaizdu, kad Seule savo „šūvį pro šalį“ supranta; Samsung netgi žada greitu metu padaryti laikrodį suderinamą su daugeliu savo išmaniųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių, o taip pat paversti Galaxy Gear prekiniu ženklu, kuris apjungtų ištisą eilę to paties tipo įrenginių.

Puslapis Phone Arena, savo ruožtu, praneša, kad naujasis Samsung išmaniojo laikrodžio variantas palaikys palydovinę navigaciją, kartu galės bendrauti su visais išmaniaisiais telefonais – galbūt nauja modifikacija bus pristatyta sausio mėnesį parodoje CES 2014, galbūt vasario mėnesį parodoje MWC 2014.

Taip pat išsakomas pasiūlymas, kad kompanija Samsung vis dėlto skubėjo su išmaniojo laikrodžio pristatymu, kad galėtų aplenkti savo didžiausią konkurentą – korporaciją Apple. Panašu, kad korėjiečiai paskubėjo. Tuo pačiu metu kalbama, kad Apple neketina skubėti – jos išmanusis laikrodis iWatch turėtų pasirodyti ne anksčiau kaip 2014 metų viduryje.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos