Š. Amerikoje iOS 7 įdiegta į daugiau nei pusę Apple mobilių įrenginių


Į naują operacinę sistemą iOS 7 galima žvelgti iš skirtingų pusių: galima nemylėti jos už naują dizainą arba dievinti naują valdymo centrą, kuriame pagaliau galima žaibiškai įjungti arba išjungti Bluetooth. Tačiau sunku paneigti, kad Android problema, kai išmaniuosiuose telefonuose reziduoja sena operacinė sistema, iOS tikrai negresia.

Control-Center-iOS7

Remiantis reklamos tinklo Chitika pateikiamais duomenimis, jau dabar 51% Apple įrenginių su mobilia operacine sistema iOS, esančių JAV ir Kanadoje, sėkmingai atsinaujino iki septintos versijos. Vos prieš penkias dienas jų buvo 31%. Savo ruožtu, iOS 7 beta versijos buvo įdiegtos tik į 1% JAV ir Kanados gyventojų įreginių.

Atsinaujinimo iki naujausios operacinės sistemos versijos tempai viršijo analogiškus iOS 6 rodiklius. Pastaroji 30% ribą pasiekė per tris dienas. 2013 metų vasario mėnesio iOS 6 rinkos dalis tarp Apple mobilių įrenginių sudarė 83%.

iOS 7 gali veikti išmaniuosiuose telefonuose iPhone 4 ir naujesniuose modeliuose, tačiau daugelis naujų operacinės sistemos galimybių senuose Apple įrenginiuose, deja, neveikia. Nauja programinė platforma taip pat veikia su penktos kartos iPod touch, taip pat visais iPad, pradedant nuo iPad 2 versijos.

Panašu, kad Apple generalinio direktoriaus Tim Cook žodžiais, kad iOS 7 taps „populiariausia operacine sistema praktiškai per vieną naktį“, nebuvo tiesiog tušti žodžiai. Antra vertus, kai kuriuos žmones toks spartus iOS atsinaujinimas iki radikaliai pasikeitusios septintos versijos gali iššaukti tik ašaras:

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos