Samsung ryžosi pateikti laikrodžio Galaxy Gear pardavimų prognozę


Taip vadinamas „išmanusis laikrodis“ Samsung Galaxy Gear atstumia daugelį potencialių vartotojų ne tik savo aukšta kaina ir ribotu suderinamumu, tačiau ir neįspūdingu funkcionalumu. Bent jau kol kas Galaxy Gear negali būti savarankiškas, tuo tarpu kaip kompanionui šis laikrodis gana brangus. Be to, vargu, ar kas nors kiekvieną dieną su savo išmaniuoju laikrodžiu prie rozetės prijungti dar ir laikrodį.

Samsung-Galaxy-Gear-IFA-2013

Rodos, pati Samsung jau supranta, kad pirmos kartos Galaxy Gear populiarumu nepasižymės. Taigi jų pasirodymas rinkoje yra labiau eksperimentas, kuris skirtos paklausos ir publikos reakcijos išsiaiškinimui. Duodami interviu puslapiui ZDNet, kompanijos Samsung atstovai paaiškino, jog dešimčiai parduotų Galaxy Note 3 tenka tik 2 – 3 „išmanieji“ laikrodžiai Galaxy Gear.

Antra vertus, po dviejų, trijų metų gamintojas tikisi, kad Galaxy Gear pardavimai išaugs keletą kartų. Reikia suprasti, kad šio tipo mobilus įrenginys iki to laiko bus gana smarkiai patobulintas.

Kaip jau rašyta anksčiau, analitikai ir ekspertai dėl didelių „išmaniųjų“ laikrodžių pardavimų iliuzijų neturi. Bent jau ne šiemet. Štai IHS iSuppli specialistai mano, jog „išmaniųjų“ laikrodžių rinka 2013 m. sieks apie 268 000 vienetų. Tiesa, 2014 m. ši rinka išaugs net 10 kartų, o 2018 metais jau sudarys 39 mln. egzempliorių.

2 komentarai (-ų)

  1. gunman parašė:

    visiskas gaidys. Na gal su ateitimi istobules ir tikrai naudingas daiktas bus.
    Manau apple pateiks rimtesni daikta.


Kitos kategorijos naujienos