Publikuota Samsung planšetinio kompiuterio su 12.2″ ekranu nuotrauka


Mes jau ne kartą girdėjome, kad iki šių metų spalio mėnesio kompanija Samsung turėtų išleisti planšetinį kompiuterį, kuri su turi 12.2″ įstrižainės ekraną. Manoma, kad ir čia Samsung ketina aplenkti savo artimiausią konkurentą – kompaniją Apple. Pastaroji, kai kurių ekspertų teigimu, taip pat planuoja išleisti stambesnius nei dabartiniai iPad planšečių modelius, kurie galėtų konkuruoti su kompaktiškais nešiojamais kompiuteriais.

Korėjiečių leidinys Move Player publikavo nuotrauką, kurioje matyti Samsung planšetinis kompiuteris, o šalia jos puikuojasi užrašas „Galaxy Note 12.2“. Tradiciškai korėjiečių elektronikos gigantas planšetinius kompiuterius priskiria Galaxy Tab serijai, o su Galaxy Note ženklu kompanija dažniausiai išleidžia išmaniuosius telefonus – „peraugėlius“, kurie palaiko įvestį su specialiu rašikliu S Pen.

galaxy-note-12-1

Antra vertus, yra ir išimčių: rinkoje mes jau turime Galaxy Note planšečių, tad tokiu naujoko pavadinimu nereikėtų labai stebėtis. Juo labiau, kad šiai serijai tenka ne pati prasčiausia aparatinė įranga.

Šiuo metu Samsung Galaxy Note 12.2 jau turi kompanijos suteiktą vidinį kodą – SM-P900. Teigiama, kad planšetinio kompiuterio ekrano raiška sudarys 2560 х 1600 taškų, o už skaičiavimus ir grafiką bus atsakingas procesorius Exynos 5 Octa. Ar naujasis produktas bus demonstruojamas parodoje IFA 2013 (Berlynas, Vokietja), mes sužinosime labai greitai.

Vienas komentaras

  1. eve parašė:

    kuo kvadratiskesnis, tuo geresnis 🙂


Kitos kategorijos naujienos