Samsung neužmiršo apie Galaxy Note III su lanksčiu ekranu


Visos egzistuojančios išmaniojo telefono Galaxy Note III modifikacijos turi įprastus Super AMOLED ekranus, nors gandai, pasirodę dar prieš šio įrenginio anonsą, kalbėjo, jog Samsung ruošiasi išleisti versiją su lanksčiu ekranu.

Netikai ši istorija įgavo pratesimą, o alyvos į ugnį įpylė leidinys Chosun: pasirodo, Samsung niekada neatsisakė noro išleisti Galaxy Note III versijos su lanksčiu ekranu – šis sprendimas tiesiog buvo atidėtas vėlesniam laikui.

samsung-galaxy-note-3

Remiantis turimais duomenimis, Galaxy Note III su lanksčiu ekranu rinkoje pasirodys jau spalio mėnesį. Išmanusis telefonas bus išleistas ribotu tiražu, o tai dar kartą įrodo, kad Samsung dar nėra pasiruošusi pradėti lanksčių ekranų masinės gamybos. Savo ruožtu, korėjiečių kompanija šiuo atveju turi savo atskirą nuomonę: Samsung netgi rengia specialius konkursus, kurių metu žmonės galės siūlyti savo idėjas įdomiems įrenginiams su lanksčiais ekranais sukurti.

Taip pat į žiniasklaidos akiratį pateko Galaxy Note III versija su LCD ekranu ir 8 megapikselių kamera. Ši modifikacija pasirodys besivystančių šalių rinkose, ji kainuos šiek tiek mažiau, nei originalusis variantas. Šaltinių teigimu, „biudžetinio“ modelio ekranas turės 5,5“ įstrižainės ekraną. Neatmetama galimybė, kad šiuo atveju gali būti sumažinti ir ekrano raiška.

Reikia manyti, kad kompanija užlaikė nebrangaus planšetofono Galaxy Note III debiutą tam, kad nebūtų trukdoma originaliojo modelio, pasirodžiusio rugsėjo 4 d., pardavimams.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos