IFA 2013: Samsung pademonstravo „išmanųjį“ laikrodį Galaxy Gear


Po kelių mėnesių gandų ir laukimo kompanija Samsung pagaliau pristatė savo „išmanųjį“ laikrodį Galaxy Gear. Ar galės jie tapti būtent ta dėvimų kompiuterių kategorija, kuri leis kalbėti apie eilinę revoliuciją mobilių produktų rinkoje?

Iš pradžių reikėtų pažymėti, kad ne tik Samsung yra protingi žmonės: „išmaniuosius“ laikrodžius su panašiu funkcionalumu gamina visa eilė didelių ir mažų kompanijų. Taigi kuo Galaxy Gear yra geresni už savo konkurentus?

Dauguma apžvalgininkų sutinka, jog skirtumų beveik nėra. Korėjiečių laikrodis panašus labiau ir nedidelį išmanųjį telefoną, kuris tvirtinamas ant riešo. Jis turi AMOLED ekraną, kurio raiška sudaro 320 x 320 taškų. Ekrano įstrižainė – 1,63“. Kamera įdiegta į dirželį, tuo tarpu pats laikrodis turi keletą mygtukų.

Funkcionalumas išduoda, kad tai yra išmaniojo telefono priedas, kuris bendrauja su mobiliu įrenginiu per Bluetooth sąsają. Kadangi Samsung – didelė korporacija, laikrodis palaiko daugybę aplikacijų, taigi skųstis dėl programinės įrangos trūkumo greičiausiai neteks.

samsung-smartwatch-gear

Žurnalistai, kurie turėjo progos gyvai susipažinti su Galaxy Gear, pažymi, jog „išmaniojo“ laikrodžio produktyvumo lygis šiek tiek nuvilia. Be to, baterijos talpa neleidžia laikrodžiui dirbti tiek ilgai, kiek norėtųsi – jau po paros jį tenka jungti prie elektros lizdo. Galų gale, esant $299 rekomenduojamai kainai, šio „išmaniojo“ laikrodžio ateitis tikrai nėra šviesi.

7 komentarai (-ų)

 1. iMngs parašė:

  Dizaino – NULIS. Baisus kai velnias.
  Po keliu menesiu Samsung’as sukis FULL HD i sitoki ekraniuka :DD

  • guru parašė:

   jei žmonės pirks, sukiš ne tik full hd, bet ir ultra hd ekraną, ir dar aštuonių branduolių procesorių 😀 galbūt net s pen rašiklio palaikymą, nes dar nė vienas laikrodis tokios fiškės nepalaiko 😀

 2. Ignas parašė:

  kam jie reikalingi?

 3. Varnėnas-sportininkas parašė:

  Labai baisus daiktas. Net visiškai skonio neturintys žmonės gėdysis jį segti ant rankos.

 4. zygis parašė:

  Nesamonė už tokią kaina, tai jau geriau nexus 4 nusipirkt

 5. Andrius parašė:

  Ahm, žymiai išvaizdingesnius ir ne ką prastesnius išmaniuosius laikrodžius kinų parduotuvėje. Skirtumas konkretus ir vienas – ~200 dolerių kainos skirtumas.

 6. Diablo parašė:

  Tikrai nieko gero:)Laukiam koki laikrodi Google ir Apple sukurs:)Manau geresnis uz Samsung padaryt sunku tikrai nebus:)


Kitos kategorijos naujienos