Samsung pardavė virš 38 mln. planšetofonų Galaxy Note


Išmanieji telefonai su dideliais ekranais, nors ir pravardžiuojami „kastuvais“, „irklais“ bei susilaukia kitų epitetų, reikia pripažinti, pasižymi gana stabilia paklausa, o tai rodo vis didėjančios planšetofonų gretos bei elementari statistika.

samsung-galaxy-note-ii

Planšetofonų rinkos pradininkė, kompanija Samsung Electronics, informuotų šaltinių teigimu, sugebėjo parduoti virš 38 mln. visų kartų Galaxy Note išmaniųjų telefonų, nors dar jų debiuto pradžioje jie turėjo likti visiškai nišiniais sprendimais, kuriais naudosis tik siauras vartotojų ratas.

Pirmasis Galaxy Note modelis buvo pristatytas dar 2011 metų rugsėjo mėnesį. Maždaug prieš metus buvo anonsuotas antros kartos planšetofonas Galaxy Note II, tuo tarpu šių metų rugsėjo pradžioje sulaukėme ir Galaxy Note 3.

Kiekvienas naujas Samsung planšetofonas nuolat didina savo ekrano įstrižainę: Galaxy Note gavo 5,3“ įstrižainės ekraną, Galaxy Note II ūgtelėjo iki 5,5“, tuo tarpu naujausias modelis Galaxy Note 3 gali pasigirti beveik 5,7“ Super AMOLED ekranu. Kartu keitėsi ir aparatinė platforma: vien ką reiškia tai, jog šiuolaikinis modelis turi 3 GB operatyvios atminties, sėkmingai atsiremdamas į 32 bitų Android galimybių „lubas“.

Statistika rodo, kad per pirmus metus buvo parduota 10 mln. Galaxy Note, tuo tarpu per antruosius šis rodiklis ūgtelėjo iki 28 mln. Natūralu, kad su Galaxy Note 3 pasirodymu  gamintojas tikisi pasiekti dar didesnių rezultatų, nors pradinis tikslas – viršyti 10 mln. ribą. Ar jiems tai pavyks, parodys tik laikas.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos