Samsung seka Apple pėdomis – taip pat išleis 64 bitų procesorių


Naujasis iPhone 5S nuo šiol gali pasigirti, jog turi 64 bitų procesorių A7. Apple nepatingėjo per naujojo flagmano premjerą garsiai pareikšti, kad tai pirmasis pasaulyje 64 bitų išmanusis telefonas, juo labiau, kad ir naujoji operacinė sistema iOS 7 taip pat palaiko 64 bitų instrukcijas.

Ar visa tai bus naudinga eiliniam vartotojui, galima ginčytis ilgai, tačiau Apple konkurentas Samsung jau spėjo pamatyti, kad reklaminis pranašumas slysta iš korėjiečių rankų. Taigi paskubėta pareikšti, kad iš Samsung išmanieji telefonai palaikys 64 bitų architektūrą, rašo puslapis The Next Web.

Samsung-Galaxy-S4

Išmanusis telefonas Samsung Galaxy S4 (Reuters.com nuotrauka)

Samsung mobilaus verslo padalinio vadovas Shin Jong-kyun pareiškė, kad visa tai įvyks ne šiuo momentu, tačiau kiti Samsung išmanieji telefonai iš tikrųjų palaikys 64 bitų operacijas. Jis taip pat teigė, jog kompanija ketina skirti daugiau resursų, kad korėjiečių produkcija užimtų didesnę rinkos dalį Japonijoje ir Kinijoje.

Toks Samsung žingsnis praktiškai bus identiškas paskutiniams Apple veiksmams: kompanija iš Kupertino neseniai pasirašė sutartį su keliais Kinijos ir Japonijos mobiliojo ryšio operatoriais – China Mobile ir NTT DoCoMo, kurie savo šalyse užsiims naujųjų iPhone platinimu.

Shin Jong-kyun teigimu, kompanija Samsung supranta, kad Apple ketina praplėsti savo verslą Kinijoje, o taip pat Japonijoje, o tai reiškia, jog korėjiečiai taip pat privalo imtis analogiškų veiksmų.

Antra vertus, kompanijos Samsung situacija Kinijos rinkoje ir taip gana nebloga: čia jos rinkos dalis išmaniųjų telefonų segmente sudaro 19,4%, o tai leidžia kalbėti apie lyderio poziciją. Antra vertus, Apple čia užima kuklius 4,3%, taigi būtent amerikiečių kompanijai būtina pasistengti labiau, nei kam nors kitam. Turbūt ne veltui Apple neseniai pranešė, kad padvigubins savo dizaino ir marketingo padalinių personalo skaičių – rodės, nugalėtojas jau aiškus, tačiau kova, panašu, vėl prasideda iš naujo.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos