Sony darbuojasi prie išmaniojo telefono Xperia Z2 (Avatar)


Ne taip seniai kompanija Sony anonsavo savo naują flagmaną – išmanųjį telefoną Xperia Z1. Pasirodo, tai visai netrukdo galvoti apie tolimesnę ateitį – pasklido gandai, kad ruošiamas dar vienas Z serijos atstovas – Xperia Z2, žinomas kodiniu pavadinimu Avatar. Šaltiniai jau cituoja kai kurias šio išmaniojo telefono specifikacijas.

sony-xperia-z-prezentacija

Kalbama, kad Sony Xperia Z2 gaus 5,2“ arba 5,5“ įstrižainės IGZO ekraną su Triluminos technologijos palaikymu. Taškų viename colyje tankis siektų atitinkamai 500 ppi arba 540 ppi. Dabartinio Xperia Z1 rodiklis siekia 441 ppi.

Anot gandų, naujojo Sony flagmano „širdimi“ tapos 4 branduolių procesorius Qualcomm Snapdragon 800, operatyvios atminties kiekis išaugs iki 3 GB. Iš kitų specifikacijų minima 20,7 megapikselių raiškos kamera, galinti įrašyti Ultra HD (4K) kokybės vaizdinę medžiagą, 3200 arba 3500 mAh talpos akumuliatorius, taip pat operacinė sistema Android 4.4 KitKat.

Spėjama, kad kompanija Sony savo naująjį sprendimą pristatys kitų metų pradžioje. Tai galėtų įvykti arba parodoje CES 2014 sausio mėnesio pradžioje, arba MWC 2014, kuri paprastai vyksta vasario mėnesio pabaigoje. Tikėtina, kad Sony Xperia Z2 pasirodymas prekyboje įvyks kitų metų pavasarį. Galbūt taip ruošiamasi kovoti prieš konkurentus – pavasarį paprastai savo flagmaną pristato Samsung (šį kartą tai bus Galaxy S5).

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos