Sony žada per pusmetį parduoti 5 mln. PlayStation 4


Kompanija Sony pirmą kartą pranešė, kiek naujos kartos konsolių PlayStation 4 ji ketina parduoti per šiuos finansinius metus. Japonų kompanijos atstovai teigia, kad šis skaičius sudaro 5 mln. egzempliorių, praneša puslapis The Verge.

sony-ps4-andrew-house

Žinoma, čia reikia priminti, kad Sony finansiniai metai nesibaigia 2013 metų gruodžio 31 d. Sony turi omenyje laikotarpį, kuris yra tarp lapkričio 15 d., kai konsolė taps prieinama JAV, ir kitų metų kovo 31 d. Šis pareiškimas buvo padarytas konferencijoje Tokyo Game Show 2013.

Jei palygintume šį pareiškimą su praktiniais dabartinių konsolių pardavimų rezultatais, kompanija Microsoft tokį kiekį sugebėjo parduoti tik per vienerius kalendorinius metus, tuo tarpu Sony per 7 mėnesius pardavė 4,28 mln. egzempliorių PlayStation 3. Skirtingai nuo pirmtako, Playstation 4 nebus iš karto prieinama gimtojoje Japonijos rinkoje: Sony tėvynėje ji debiutuos tik 2014 metų vasario 22 d.

Ar sugebės Sony parduoti penkis milijonus konsolių per nepilnus šešis mėnesius? Jei pažvelgtume į kompanijos Nintendo patirtį, jos naujoji konsolė Wii U parsiduoda taip prastai, kad bet kokia sėkme galima suabejoti. Antra vertus, Wii U žaidimų praktiškai nėra (trečių šalių projektai iš esmės nekuriami), o ir Nintendo sprendimo galimybės panašios į dabartinės, o ne naujos kartos konsolių.

Savo ruožtu, Sony kuria ne tik pati, tačiau aktyviai bendradarbiauja ir su kitomis kompanijomis, ir būsimų hitų tikrai bus ne vienas. Be to, preliminarūs naujų konsolių užsakymai rodo, kad Sony PS4 kol kas tvirtai pirmauja prieš Xbox One – pastarąją Microsoft kažkada žadėjo išparduoti net 1 mlrd. tiražu.

2 komentarai (-ų)

  1. DaTAs parašė:

    Japonų kompanijos atstovai teigia, kad šis skaičius sudaro 5 mlrd. egzempliorių, praneša puslapis The Verge.
    Like du milijardai Afrikos gyventojai ?


Kitos kategorijos naujienos