AMD Kabini procesoriai bus siūlomi tik įlituoti į motinines plokštes


Neseniai išplatinta neoficiali informacija apie masinį AMD procesorių Kabini užlaikymą sukėlė nemažai triukšmo. Visų pirma, kalbama apie APU Kabini modelius, kurių asortimentas žinomas nuo šių metų birželio mėnesio. Antra, dėl nežinomų priežasčių lizdas Socket FS1b buvo priskiriamas stacionariems Kabini modeliams, nors pirmtakai Socket FS1 ir Socket FS1r2 naudoti mobiliose platformose su APU Llano, Trinity ir Richland.

amd-kabini-temash

Užsienio žurnalistai nusprendė išsiaiškinti tiesą, nors labiausiai buvo domimasi gandu apie APU Kaveri procesorių užsilaikymą. Vis tik puslapio PCGames Hardware atstovams pavyko iš AMD sužinoti, kokia gi tolimesnė Kabini procesorių ateitis.

Paaiškėjo, jog Kabini procesoriai jau kuris laikas sėkmingai tiekiami paruoštų sistemų gamintojams. Pranešama, kad platformos variantas, kai motininėje plokštėje esantis procesorius gali būti sėkmingai keičiamas, nenumatytas. Bent jau kol kas jis prekyboje nepasirodys, ir visi mažmenoje pasirodę Kabini procesoriai bus įlituoti į motininę plokštę.

Žinoma, kalbama apie stacionarių kompiuterių segmentą – nešiojamiems kompiuteriams įlituoti sprendimai numatyti jau seniai, tačiau mobilūs procesoriai labai retai patenka į mažmeninę prekybą.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos