Steve Ballmer pripažino, kad Microsoft mobilių įrenginių rinkoje savo dalies neturi


Susitikęs su finansų analitikais, (vis dar) Microsoft vykdomasis direktorius Steve Ballmer gana realistiškai pažvelgė į situaciją rinkoje: „Mobilūs įrenginiai… Šioje rinkoje mes praktiškai neturime savo dalies“, – prisipažino jis, stovėdamas ant scenos. Kartu Steve Ballmer pastebėjo, jog jis pats nežino, ar dėl tokio fakto reikia džiaugtis, ar liūdėti.

steve-ballmer-wp8-smartphones

Microsoft vykdomasis direktorius Steve Ballmer išmaniųjų telefonų Windows Phone 8 pristatyme

Vėliau Microsoft vadovas teigė, kad yra optimistas ir mano, kad susiklosčiusią padėtį vertina kaip plėtros galimybę. Būtent todėl Steve Ballmer vadovaujama Microsoft įsigijo kompanijos Nokia mobilių įrenginių ir tarnybų padalinį.

Sandoris su Nokia reiškia labai daug“, – teigė jis. Visų pirma Steve Ballmer pažymėjo, jog ji turėtų atnešti nemažai naudos. Microsoft visų pirma nori gauti savo pelno dalį į išmaniųjų telefonų rinkos, kurią tarpusavyje yra pasidalinusios Apple ir Samsung.

Steve Ballmer apgailestauja, kad mobilių įrenginių industrija rimtai neužsiėmė šiek tiek anksčiau, prieš gerus 10-12 metų. Jo teigimu, kompanijoje tuomet daugelis buvo įsitraukę į Windows Vista kūrimo darbus, o išmanieji telefonai atrodė gana naujais įrenginiais, dar neužsitarnavusiais programinės įrangos giganto dėmesio.

Steve Ballmer pažymėjo, jog Windows prekinis ženklas bus naudojamas ir įrenginių segmente. „Mes žinome, kad iš mūsų laukia puikių rezultatų“, – teigė jis. „Ir mes investuosime savo laiką ir energiją ne tik į Windows asmeninius kompiuterius, tačiau ir į Windows prekinį ženklą apskritai.“

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos