Steve Ballmer: norintys produktyviai dirbti žmonės rinksis kompiuterius


Kiek tik įdomių formuluočių nuskambėjo iš įvairių kompanijų vadovų, kurie stengėsi apibūdinti dabartines transformacijas kompiuterių industrijoje! Tai ir „Post PC epocha“, „PC+ era“ ir visa eilė tarpinių variantų.

Įdomu tai, kad kalbėdamas šia tema su investuotojais, (vis dar) kompanijos Microsoft generalinis direktorius Steve Ballmer buvo labiau santūrus, nei įprasta. Bent jau tokį įspūdį sudarė puslapio CNet žurnalistams, pateikusiems keletą įdomesnių Steve Ballmer citatų.

Microsoft-Office-2013-Steve-Ballmer

Iš vienos pusės, dabartinis Microsoft vadovas aktyviai įtikinėjo investuotojus, kad korporacija rinkos potencialas ir toliau išlieka didelis, o kartu prisipažino, kad neketina atsikratyti jam priklausančių 4 proc. kompanijos akcijų. Ir jis kalbėjo tai ne kaip generalinis direktorius, o kaip akcininkas ir investuotojas, bandydamas juos pakerėti savo nuoširdumu.

Apie savo galimą pamainą Steve Ballmer nieko nekalbėjo – įvardinti kandidatūrą gali tik specialus komitetas, pavaldus direktorių valdybai. Jis tik pabrėžė, jog paieškos vyksta tiek Microsoft viduje, tiek ir išorėje.

Ateityje Microsoft žada asmeninių kompiuterių platformoms skirti tiek pat daug dėmesio, kaip ir praeityje. Steve Ballmer teigimu, kompiuteris bus pasirinkimas tų žmonių, kurie stengiasi produktyviai dirbti. Iš kitos pusės, Microsoft vadovas išreiškė apgailestavimą, jog prieš daugiau nei dešimt metų labai mažai dėmesio skyrė Windows Phone platformai, ir dabar už tai tenka mokėti labai didelę kainą – juokingai maža rinkos dalimi mobilių platformų rinkoje. Aišku, visa tai galima laikyti gera galimybę tolimesniam augimui.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos