Antros kartos Microsoft Surface planšetės bus šiek tiek populiaresnės


Kompanija Microsoft sėkmingai pristatė savo antros kartos planšetinius kompiuterius Surface 2 ir Surface Pro 2, o kartu anonsavo visą eilę jiems skirtų aksesuarų. Įdomiausia yra tai, kad būtent jais kompanija žada pritraukti būsimus Surface savininkus, nors dauguma priedų skirta modeliui su Windows RT 8.1 ir nVidia Tegra 4. Ar bus efektyvus šis pardavimų būdas, parodys tik laikas, tačiau analitikai jau dabar pateikia skeptiškas prognozes.

ms-surface-2

Puslapis DigiTimes, remdamasis komponentų gamintojais ir rinkos analitikais, praneša, kad per visus 2014 metus Microsoft gali realizuoti iki 3 mln. visų modifikacijų Surface 2 ir Surface Pro 2, o tai sudaro maždaug 1.15% visų tais metais realizuotų planšetinių kompiuterių su visomis platformomis.

Tokiu būdu, naujieji Surface bus tik šiek tiek populiaresni už savo pirmtakus. Per 2013 metų pirmą pusę korporacija Microsoft pardavė maždaug 1,2 mln. šios planšetinių kompiuterių šeimos egzempliorių, turinčių tiek x86, tiek ir ARM architektūros platformas.

Analitikai taip pat pastebi ir planšetinių kompiuterių rinkos prisotinimo požymius. Jei iš pradžių 2013 metais rinkos augimas turėjo sudaryti 70%, tai šis rodiklis dabar peržiūrėtas – augimo prognozė sumažinta iki 60% (kai kurie analitikai pateikė dar pesimistiškesnius vertinimus). 2014 metais progresas turi sulėtėti dar labiau – iki 25-30%, ir Microsoft tokios tendencijos nieko gero nežada.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos