Microsoft Surface RT 2 gavo procesorių nVidia Tegra 4


Po milžiniškų nuostolių, kuriuos Microsoft patyrė po pirmos kartos Surface RT planšetinių kompiuterių pardavimų, antros kartos Surface RT pasirodymo, rodės, niekada neturėtų įvykti. Juo labiau, kad neseniai įsigyta Nokia taip pat ruošia savo planšetinį kompiuterį Sirius, kuris gaus 10,1“ įstrižainės ekraną ir operacinę sistemą Windows RT.

SurfaceRT-red-cover-touch

Vis tik dabartinis Microsoft generalinis direktorius šventai tiki, kad naujos kartos Surface pakeis susiklosčiusią situaciją į gerąją pusę. Neseniai planšetinis kompiuteris Surface pastebėtas testinio paketo GFX Bench duomenų bazėje. Štai čia ir buvo praskleistas naujoko paslapties šydas, taip pat paaiškėjo tam tikros techninės specifikacijos, rašo puslapis VR-Zone.

Antros kartos Surface RT pagrindu tapo keturių branduolių nVidia procesorius Tegra 4. Planšetinio kompiuterio ekrano raiška liks tokia pati, kaip ir anksčiau – 1366 x 768, nors duomenų bazėje nurodyta šiek tiek mažesnė – 1331 х 771. Visos kitos specifikacijos praktiškai niekuo neišsiskiria iš konkurentų sprendimų – 2 GB operatyvios atminties, 32 GB integruotas duomenų kaupiklis, kurį galima praplėsti, pasitelkus microSD atminties kortelę, taip pat bus prieinama micro-HDMI sąsaja, kuri leis transliuoti vaizdą į didelį ekraną.

Spėjama, kad Surface RT 2 rekomenduojama kaina gali sudaryti ne daugiau $299 (o galbūt netgi dar pigiau, kaip rodo dabartiniai Surface išpardavimai). Tokiu atveju, šis planšetinis kompiuteris dar galėtų bent kažkiek varžytis su konkurentais. Antra vertus, nėra jokių abejonių, kad bus įdiegta operacinė sistema Windows RT, o ši ekosistema iki šiol negali pasigirti didele programinės įrangos pasiūla bei suderinamumu su įprastomis Windows aplikacijomis.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos