Neoficialūs Microsoft Surface RT 2 grafikos posistemės testai


Tikimasi, kad rugsėjo 23 d. kompanija Microsoft antrą kartą užlips ant to paties grėblio, kurio vardas – Surface. Tą dieną gali būti pristatyti antros kartos planšetiniai kompiuteriai, Surface Pro su Intel Core i5 (Haswell) procesoriumi, o taip pat Surface RT 2 su nVidia procesoriumi Tegra 4 ir operacine sistema Windows RT 8.1.

surface2-gfxbench

Surface RT 2 jau pasirodė GFXBench duomenų bazėje. Tai leido sužinoti kai kurias technines specifikacijas, o kartu pamatyti, kai jaučiasi Tegra 4 integruota grafikos posistemė, lyginant su Tegra 3, esančiu pirmos kartos Surface RT.

Teste GFXBench T-Rex HD C24Z16 planšetinis kompiuteris Microsoft Surface RT 2 už savo pirmtaką yra nuo 2 iki 6 kartų spartesnis. Akivaizdu, kad nVidia neblogai padirbėjo prie savo naujosios SoC mikroschemos.

surface2-gfxbench-02

Surface RT 2 taip pat palygintas ir su planšetiniu kompiuteriu Apple iPad 4. Teste, kuriame buvo naudojamasi virtualia Full HD 1080p raiška (lygios sąlygos), Apple planšetinis kompiuteris beveik dvigubai aplenkė Tegra 4 grafinį procesorių.

surface2-gfxbench-03

Antra vertus, kai naudojama gamyklinė planšetinių kompiuterių raiška, situacija pasikeičia – į priekį išsiveržia Surface RT 2. Tiesa, šiuo atveju iPad 4 ekrano raiška sudarė 2048 x 1536 taškų prieš konkurento turimus 1920 x 1080. Natūralu, kad gamintojai visa tai pateiks iš sau naudingos pusės. Bet kokiu atveju, ypač daug lems Microsoft planšetinio kompiuterio kaina.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos