The Eye Tribe – valdymas žvilgsniu, nebrangiai


Visai neseniai danų kompanija The Eye Tribe anonsavo komplektą Eye Tracker, skirtą aplikacijų kūrimui, kuriose valdymas atliekamas žvilgsniu. Gamintojo teigimu, tai bus pigiausias šiuo metu rinkoje prieinamas sprendimas: Eye Tracker kaina sudarys vos $99 (~ 265 lt).

Eye Tracker 01

Komplekte bus rinkinys, skirtas manipuliatoriaus palaikymo integracijai į Windows skirtas aplikacijas. Komplekto tiekimas prasidės 2013 metų pabaigoje. Kūrėjai žada, jog kodo integracija bus labai paprasta, o žvilgsnio sekimas bus labai tikslus.

Eye Tracker 02

Įrenginys prijungiamas per USB 3.0 lizdą, jį galima prijungti prie asmeninio arba planšetinio kompiuterio. Kompanijos atstovai teigia, jog turi prototipą, kurį galima prijungti prie išmaniojo telefono, taigi perspektyvoje galima sulaukti iOS ir Android skirtų Eye Tracker versijų.

Žemiau pateiktame vaizdo klipe matyti, jog įrenginys reaguoja į akies vyzdžių padėties pokyčius. Pagrindinė problema, kaip ir daugelyje panašių sprendimų, bus neteisingas sensoriaus suveikimas, o taip pat būtinybė dažnai akyliau viską stebėti, o tai vargina akis. Ar visa tai pašalins kalibravimas (palaikomas 5, 9 ir 12 taškų), kol kas neaišku. Darbo nuotolis su danų kompanijos produktu sudaro 45-75 cm, svoris – 70 gramų, skenavimo sparta – 40 ir 60 Hz, užlaikymas – ne daugiau 20 ms (60 Hz atveju).

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos