Total War: Rome 2 – debiutinis vaizdo klipas


Kompanija SEGA išleido debiutinį žaidimo Total War: Rome 2 vaizdo klipą. Priminsime, kad žaidimas prekyboje debiutuoja jau šiandien, rugsėjo 3 d., tad visai nenuostabu, kad kartu su vaizdo klipu teminiuose puslapiuose pasirodė ir daugybė apžvalgų bei įvertinimų.

Bendri atsiliepimai yra teigiami, nors kai kurie kritikai surado, prie ko prisikabinti. Puslapyje Metacritic bendras Total War: Rome 2 įvertinimas – 85 balai iš 100. Tiesa, ankstesnė serijos dalis – Total War: Shogun 2 (2011) – įvertinta kiek geriau – 90 balų iš 100. Iš neigiamų pusių buvo paminėta esminių naujovių trūkumas, problemos su žaidimų tempu, netobulas maršrutų paieškos algoritmas, neįspūdingas dirbtinis intelektas, o ir naujokams bus gana sunku įvaldyti naująjį žaidimą.

Antra vertus, daug kas giria padidėjusį žaidimo mastelį, didžiulį kiekį žaidybinių galimybių, detalizuotą, turtingą pasaulį. Be to, patys žaidėjai parodė, kad Total War: Rome 2 – vertas dėmesio projektas, kadangi preliminarių užsakymų skaičius gerokai viršijo Shogun 2 analogiškus rodiklius.

Daugelį garsių žaidimų puslapių įvertinimų galima matyti žemiau pateiktame sąraše:

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos