Ubisoft anonsavo Assassin’s Creed: Pirates


Kompanija Ubisoft oficialiai anonsavo naują Assassin’s Creed serijos dalį „Pirates“, praneša puslapis Joystiq. Tai bus mobilus žaidimas, kuris skirtas operacinėms sistemoms Android ir iOS, o jo debiutas numatytas šių metų rudenį.

assassins-creed-pirates-screen

Assassin’s Creed: Pirates siužetas bus plėtojamas kartu su būsimu „Black Flag“, tačiau mobilios versijos atveju žaidėjas galės pasirinkti tik vieno žaidėjo kampaniją. Pagrindiniu herojumi čia taps Alonzo Batilla – perspektyvus jaunas piratas, kuris leisis į kelionę ieškoti įžymaus jūrų plėšiko La Buse lobių.

Nežiūrint į tai, kad „Pirates“ siužetas nepersipins su Assassin’s Creed IV linija, žaidėjai vis tik galės sužinoti naujų detalių apie asasinų ir tamplierių kovą.

Naujasis žaidimas, kaip jau galima suprasti iš pavadinimo, susikoncentruos į jūrų kautynes, laivų modernizavimą, laivuose tarnaujančių žmonių tobulinimą. Assassin’s Creed: Pirates bus galima mėgautis atviru pasauliu, kuriame žaidėjai galės keliauti, ieškoti lobių, vykdyti misijas bei užsiimti daugybe kitų nebūtinų dalykų.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos