Koncepcinis ultrabookas Lenovo ThinkPad 9 Slim yra vos 9,7 mm storio


Įvairių gamintojų siūlomų ultrabookų asortimentas nuolat plečiasi, o tarpu jų pasirodo vis daugiau įdomių modelių. Vienu tokių, puslapio The Verge teigimu, turėtų tapti kinų kompanijos Lenovo koncepcinis nešiojamas kompiuteris ThinkPad 9 Slim. Pastarojo korpuso storis sudaro vos 9,7 mm, o tai yra beveik dvigubai mažiau, nei Apple nešiojamo kompiuterio MacBook Air.

ThinkPad 9 Slim 01

Būsimas ultrabookas, šaltinio teigimu, turėtų gauti 13,3“ įstrižainės ekraną, o ekrano raiška sudarys net 3200 x 1800 taškų. Ir panašu, kad aukštos klasės nešiojamuose kompiuteriuose tai jau tampa tradicija.

Tokiu būdu, taškų tankis Lenovo ThinkPad 9 Slim gali būti palygintas su naujausiais MacBook Pro, kurie gali pasigirti Retina klasės ekranu – 15,6“ modelio raiška sudaro 2880 x 1800 taškų (220 ppi), o 13,3“ modelio – 2560 x 1600 taškų (227 ppi).

ThinkPad 9 Slim 02

Iš kitų Lenovo ThinkPad 9 Slim specifikacijų minimas lengvas ir ypač atsparus aplinkos poveikiui anglies pluošto korpusas, kurį šiuo metu turi aukščiausios klasės Lenovo ultrabookas ThinkPad X1 Carbon, sveriantis maždaug 1 kilogramą.

ThinkPad 9 Slim 03

Deja,  šiuo metu nėra tiksliai aišku, ar tai yra tik koncepcinis kinų kompanijos ultrabookas, o galbūt jis taps serijiniu nešiojamu kompiuteriu. Jei taip įvyks, ThinkPad 9 Slim turėtų tapti rimtu žingsniu į priekį. Tiesa, jo kaina, tikėtina, nebus labai demokratiška, ir tai galima matyti iš ThinkPad X1 Carbon atvejo – pastarojo kaina mūsų rinkoje prasideda nuo 5400 litų.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos