Viešumoje pastebėtas Google išmanusis telefonas Nexus 5


Gandai apie tai, kad kompanija Google ruošia naują Nexus serijos išmanųjį telefoną, buvo pasirodę jau anksčiau. Kaip žinia, jie negimsta iš nieko, juo labiau, kad dabartinis modelis Nexus 4 buvo anonsuotas dar 2012 m. spalio mėnesį. Taigi niekas neabejoja, kad pamaina Nexus 5 pavidalu jau testuojama.

nexus-5-google-leaked

Šias prielaidas patvirtino ir puslapis The Verge. Youtube patalpintame vaizdo klipe, kurį patalpino pati Google ir kuris buvo dedikuotas naujai Android versijai 4.4 KitKat, buvo pastebėtas žmogus, kuris žaismingą šokoladinio Android statymo šalia Google būstinės ceremoniją filmavo, rankoje laikydamas iki šiol nematytą Nexus telefoną. Didelis užrašas, padidintas kameros objektyvas – logiška manyti, kad tai ir yra būsimas Nexus 5.

Kad naujasis išmanusis telefonas intensyviai testuojamas ir ruošiamas būsimam debiutui, išduoda kiti ženklai. Visai neseniai bus gana smarkiai sumažintos Nexus 4 kainos; juo labiau, kad šis išmanusis telefonas su 8 GB kaupikliu išparduotas Google Play ir daugiau neprieinamas. Juo labiau, kad Google gana greitai pašalino vaizdo klipą iš Youtube, ir tik entuziastų dėka jis vėl išplatintas. Akivaizdu, kad Google turi ką slėpti, ir nenori, kad atitinkama informacija būtų paviešinta anksčiau laiko.

Vienas komentaras

  1. Ignas parašė:

    labai idomu kokios specifikacijos bus !!!


Kitos kategorijos naujienos