Virtuali klaviatūra Dryft leis spausdinti, padėjus rankas ant planšetės ekrano


Žmonės, kuriems tenka ilgai ir daug spausdinti, paskutiniu metu dažnai naudoja planšetinius kompiuterius. Tačiau juose esanti programinė klaviatūra šiuo atveju aparatinei neprilygsta, taigi papildomai neretai įsigyjama ir Bluetooth klaviatūra.

Matydami šią problemą, populiarios programinės klaviatūros Swype kūrėjai nusprendė, kad situaciją reikia keisti – juk jei viską paliktume taip, kaip yra, paprasčiau bus pasiimti nešiojamą kompiuterį, o ne planšetę.

Planšetinio kompiuterio ekrane rodoma klaviatūra Dryft sukurta tokiu pačiu principu, kaip ir QWERTY, tačiau virtualūs mygtukai išdėstyti taip, kad žmogui būtų lengva į juos pataikyti būtent tais pirštais, kurie arčiausiai išdėstyti prie vieno ar kito mygtuko.

Fizinių klaviatūrų atveju pirštai jaučia, kur yra mygtukai. Virtualiose klaviatūrose to nėra. Vis tik naujoji Dryft automatiškai parenka atitinkamų mygtukų vietą, atsižvelgdama į anksčiau paspaustą. Be to, Dryft leidžia padėti rankas ant planšetinio kompiuterio sensorinio ekrano, o tai yra neįmanoma, naudojant kitus sprendimus.

Dryft naudoja ne tik firminę programinę įrangą, tačiau ir planšetinio kompiuterio akselerometrą, kad sužinotų, ar vartotojas paspaudžią mygtuką atsitiktinai, nes netyčia užkliudė, ar specialiai. Tiesa, naujos programinės klaviatūros nepraneša, kada Dryft būtų galima pamtyti serijiniuose produktuose, tad kol kas daug spausdinantys vartotojai turės pasikliauti fizine klaviatūra.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos