WD pristatė mobilių kietų diskų liniją My Passport Slim


Western Digital pristatė naują išorinių kietų diskų liniją My Passport Slim. Joje yra 2,5“ formato modeliai, kurių talpa sudaro iki 2 TB, korpusai padaryti iš aliuminio, naudojamas 256 bitų AES aparatinis šifravimas. Tokiu būdu, jei reikalingi didelės talpos išoriniai kieti diskai su šifravimo galimybe, šie WD sprendimai gali tapti vienu iš variantų.

WD My Passport Slim

Gamintojo teigimu, iš pradžių rinką pasieks 1 TB ir 2 TB variantai, kietų diskų sparta sieks 5400 aps./min. Matmenys – 108,25 х 78,5 х 17,5 mm. Tai leidžia šiuos kietus diskus nuolat nešiotis su savimi, juose sėkmingai gali tilpti ne tik asmeniniai dokumentai, fotografijos, tačiau ir didelis kiekis filmų bei muzikos.

WD My Passport Slim gamykloje suformatuojami, naudojant failų sistemą NTFS; Mac kompiuterių savininkai juos turės performatuoti į NFS+ arba exFAT. Pateikiama programinė įranga WD SmartWare Pro veikia tik su operacinėmis sistemomis Windows, ji leidžia daryti svarbios informacijos atsargines kopijas, kurios bus patalpintos „debesų“ tarnyboje Dropbox.

Kitos aplikacijos – WD Security ir WD Drive Utilities – gali veikti tiek Windows, tiek ir Mac sistemose. Spartų apsikeitimą failais garantuoja USB 3.0 sąsaja.

WD My Passport Slim diskams gamintojas suteikia 36 mėnesių garantiją, tuo tarpu 1 TB ir 2 TB rekomenduojamos kainos atitinkamai sudaro $100 (~ 265 lt bes mokesčių) ir $150 (~ 397 lt be mokesčių).

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos