Xbox IllumiRoom – koncepcija graži, tačiau per brangi


Dar šių metų sausio mėnesį kompanija Microsoft parodė projektoriaus IllumiRoom koncepciją. Pastaroji numato, jog projektorius paverčia kambarį į televizoriaus ekrano tęsinį, prie kurio prijungta konsolė Xbox One. Kada gi ši koncepcija taps realybe?

Deja, bet Albert Penello, Xbox One padalinio atstovo, teigimu, visa tai išlieka „tik koncepcija“: pagrindinė produkto pasirodymo rinkoje kliūtis – didžiulė projektoriaus kaina. „Aš nerekomenduočiau laukti IllumiRoom“, – teigė A. Penello. „Nuostabu, kai turi tokį dalykėlį laboratorijoje ir kai Microsoft visam tam kurti duoda pinigų, tačiau… mes apsvarstėme šį klausimą ir supratome, kad vartotojui tai kainuotų apie porą tūkstančių dolerių.“

Dabartiniai sistemos prototipai dirba kartu su sensoriais Kinect. Šia sistema savo spaudos konferencijoje netgi pasinaudojo kompanija Samsung. buvo netgi nufilmuotas įspūdingas vaizdo klipas, o tai ir paskatino atsirasti galybę gandų, jog Microsoft IllumiRoom greitu metu taps serijiniu produktu. Deja, vėliau korporacija iš Redmondo daugiau neužsiminė apie šią sistemą, o dabar Albert Penello leido suprasti, kad greitu metu IllumiRoom mažmeninėje prekyboje taip ir nepasirodys.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos