„Žaidimų balsas“: NBA 2K14 pristatymas


Ko gero visi pritarsite, jog Lietuvoje krepšinis – antra religija. Bet visgi, kartais taip nutinka, jog nėra galimybių pasimėgauti šiuo sportu… Na, vienas iš būdų nesusidurti su tokia problema yra krepšinį iš aikštelės perkelti į jūsų kompiuterio ekranus… O geriausias pasirinkimas šiuo atveju tikriausiai būtų NBA2K serijos žaidimai. Kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiais – rudenį ateina laikas, kai išleidžiama nauja frančizės dalis . Pristatome jums NBA 2K14

30 NBA ir 14 Eurolygos komandų

NBA lyga kaip žinia susideda  iš  30 komandų kurias, žinoma, rasite ir žaidime. Bet šiais metais bus ir viena įdomi naujovė.  Šį kartą kūrėjai nusprendė nudžiuginti Europos gyventojus. NBA 2K14  bus 14 naujų komandų, kurios atkeliaus tiesiai iš Eurolygos. Mes, lietuviai,  taip pat turėtume būti  patenkinti, nes tarp šių komandų bus ir Kauno Žalgiris!

Europos komandas sudarys tik dešimt pagrindinių žaidėjų. Na bet tai jau tik smulkmena. Be mūsų Kauno Žalgirio žaidime bus  Moscow CSKA, Athens Panathinaikos arba Berlin Alba  keturi Ispanijos klubai bei dar daugiau.. Beje verta paminėti, kad kartu su Europos komandomis atkeliaus ir europinės krepšinio taisyklės. Tad net ir tritaškius mėtysime iš kiek arčiau, nei tai daroma NBA. Plačiau apie žaidimą žiūrėkite video pristatyme.

 • Kūrėjai: Visual Concepts
 • Leidėjai: 2K Sports
 • Žanras: Krepšinio simuliatorius
 • Platformos: PC, PS2, PS3, PS4, XBOX 360, XBOX ONE
 • Išleidimo data: PC, PS2, PS3, XBOX 360 – 2013.10.01; PS4 2013.11.15; XBOX ONE 2013.11.22

3 komentarai (-ų)

 1. LiudvikAS parašė:

  Gal zinot kaip parsisiusti?

 2. Hakeriai parašė:

  Isgirtas per daug nes trukumu nba2k14 lb daug…..pasiskaitykite games.lt naujienas

 3. Jonas parašė:

  Kas nori i nba 2k14 lyga jau veikia online padesim susitvakyti i skype pridekit jovani185 🙂


Kitos kategorijos naujienos