Samsung pasigyrė Galaxy S4 pardavimais – viršyta 40 mln. riba


Samsung mobilaus padalinio vadovas J.K. Shin paneigė gandus, kad išmanusis telefonas – flagmanas Galaxy S4 pardavinėjamas labai vangiai. Jis pateikė oficialius duomenis apie tai, kokia yra reali šio išmaniojo telefono pardavimų statistika. Samsung skaičiavimu, nuo prekybos pradžios momento jau parduota daugiau nei 40 mln. egzempliorių ir šis skaičius nuolat auga, praneša puslapis GSM Arena.

samsung-galaxy-s4-outdoor-ad

Priminsime, kad išmanusis telefonas Samsung Galaxy S4 buvo pristatytas 2013 metų kovo mėnesį, tuo tarpu realūs pardavimai prasidėjo šių metų balandžio mėnesį. Pirmuosius 10 mln. flagmano egzempliorių pavyko parduoti per pirmąsias 27 dienas. Liepos mėnesio pradžioje buvo pranešta, kad viršyta 20 mln. parduotų Galaxy S4 riba. Tai reiškia, kad per tris mėnesius po paskutinių duomenų pateikimo buvo realizuota dar 20 mln. šių išmaniųjų telefonų.

Kiek anksčiau buvo kalbama, kad Samsung Galaxy S4 prekyba vyksta vangiai, o kompanija netgi priversta mažinti flagmanui skirtų komponentų užsakymus. Viso to priežastimi buvo bandoma įvardinti tai, kad vartotojai jau pradėjo laukti naujojo flagmano – Galaxy S5, kuris gaus ne tik modernesnę aparatinę ir programinę įrangą, tačiau kartu galės pasigirti naujo dizaino ir medžiagų korpusu. Dabar visi šie gandai paneigti, tad galima laukti naujos Samsung ketvirčio ataskaitos, kurioje turėtų atsispindėti naujai pateikta statistika.

Vienas komentaras

  1. Kapitonas Ignas parašė:

    Saunu


Kitos kategorijos naujienos