Amazon ir Microsoft „šiltai“ sutiko Apple planšetinį kompiuterį iPad Air


Po naujųjų Apple planšetinių kompiuterių pasirodymo kompanijos Microsoft tinklaraštyje publikuotas viceprezidento Frank Shaw pranešimas, kuriame kalbama apie „obuolius ir apelsinus“. Turbūt nereikia daug pasakoti, kad yra obuoliai ir kas yra apelsinai?

frank-shaw-surface-2nd-gen

Programinės įrangos giganto atstovas įsitikinęs, kad planšetiniai kompiuteriai Surface ir Surface 2 su ARM procesoriais ir Windows RT yra daug patrauklesni nei iOS turintys iPad ir iPad 2. Aišku, „apelsinai“ vartotojams nėra tokie skanūs: Microsoft kartą jau teko nurašyti „statines apelsinų“, atnešusių milijardą JAV dolerių nuostolių. Šiandien nelabai aišku, kaip Microsoft planuoja keisti situaciją, išskyrus marketingo skyriaus gebėjimą duoti patarimų Apple ir bandymus įtikinti vartotojus, jog Surface yra geriau.

Taigi Microsoft mato tokius Surface pranašumus prieš iPad. Visų pirma, Windows tradicijų išsaugojimas ir privalomai įdiegtas Office – tai leidžia Surface vadinti idealiais sprendimais darbui ir pramogoms. Juk planšetės visų pirma skirtos pramogoms, ar ne tiesa? Su tuo sutinka ir Microsoft.

Antra, Surface daug platesnį periferijos palaikymą,  įskaitant USB lizdus ir atminties kortelių skaitytuvą, taip pat palaiko įvesti, naudojant klaviatūrą (būtent tam ir skirti galybė dangtelių – klaviatūrų Cover).

Trečia, Windows leidžia dirbti vienu metu su daugeliu langų ir užduočių, o tuo, Microsoft teigimu, negali pasigirti Apple iOS ekosistema. „Jūsų iWork prieš mūsų Office – visa tai nerimta“, – kategoriškas Frank Shaw.

kindle-fire-hdx-lighter-than-air

O štai kompanija Amazon su humoru pažvelgė į iPad Air pasirodymą. Naujieji Amazon planšetiniai kompiuteriai Kindle Fire HDX 7 bei Kindle Fire HDX 8.9, pasirodo, lengvesni nei iPad Air ir iPad mini.

Nors Amazon produktų ekranų įstrižainė, žinoma, vienu coliu ir mažesnė, tačiau planšetės yra beveik 100 gramų lengvesnės, nei iPad Air. Tai leido Amazon išplatinti reklamą, kuri siūlo „Lengvesnį, nei Oras“ Kindle Fire HDX. Be to, jis netgi pigesnis nei Apple sprendimas. Kindle Fire HDX 8.9 su 64 GB kaupikliu ir LTE palaikymu kainuoja $599, tuo tarpu tos pačios konfigūracijos iPad Air įvertintas $829.

3 komentarai (-ų)

  1. Nesamone parašė:

    Tai kokia nesamone lyginimas androido su ios. Juk visu pirma androida i savo irengini irasyti gal kas tik nori nes jis yra nemokamas , o ios prideda vertes savo programiniu palaikymu, apple Ax procesoriai yra vieni iš geriausiu, o dar retina ekranas

  2. mm parašė:

    smagus tie marketingistai 🙂 tik nelabai aisku ka veikt su plansete be ios ir app store programu. susigunde apelsinais zmones prisiperka slamsto noredami sutaupyti.

  3. tadas parašė:

    stringa tie vindausai, virusai puola. nekokia os, tikrai nekokia.


Kitos kategorijos naujienos