AMD Kaveri procesoriai pasirodys tik 2014 m. vasarį


Naujojo flagmano Radeon R9 290X anonsas parodė, kad bet kurio kompanijos AMD produkto debiutas gali būti sudarytas iš daugybės stadijų. Tai, kad procesorių APU Kaveri pasirodymas netaps išimtimi, tikina puslapis VR-Zone.

Iš žurnalistų rankas patekusi AMD skaidrė leidžia suprasti, kad APU Kaveri inžineriniai pavyzdžiai turės savo brandos laikotarpį, kuris tęsis nuo rugpjūčio iki gruodžio mėnesio.

kaveri_debut_date

Kitų metų pirmą mėnesį naujieji AMD procesoriai bus pristatyti oficialiai, tuo tarpu mažmeninėje prekyboje stacionarūs Kaveri modeliai debiutuos ne anksčiau kaip vasario mėnesio viduryje.

Iš pradžių APU Kaveri asortimentą sudarys du modeliai A10 ir vienas A8. Tam tikrą informaciją apie naujuosius sprendimus AMD gali papasakoti renginyje APU 13, kuris įvyks šių metų lapkričio mėnesį.

kaveri_die

Su APU Kaveri bus išleisti ir nauji mikroschemų rinkiniai, kurie galės veikti ir su būsima pamaina – APU Carrizo. Pastarųjų pasirodymo laukiama 2015 metais. Motininės plokštės su Kaveri skirtais Socket FM2+ lizdais, beje, jau sutinkamos prekyboje, taigi kitiems metams galima pasiruošti iš anksto.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos