Apple A8 procesorius gamins ne tik TSMC, bet ir Samsung?


Nežiūrint į anksčiau pasirodžiusius gandus, kad taivaniečių kontraktinis gamintojas TSMC pradėjo įsisavinti Apple A6 procesorių gamybą, kurią perims iš Samsung, tačiau praėjo daugiau nei metai, debiutavo naujieji Apple A7, o jų gamintoju ir toliau išlieka P. Korėjos elektronikos gigantas.

apple_a7_chipset

Kad mažai kas keisis ir ateityje, mus bando įtikinti leidinys The Korea Economic Daily, kuris praneša, jog dalį būsimų Apple A8 procesorių gamins ir Samsung. Tokie teiginiai visiškai prieštarauja anksčiau pasirodžiusiai informacijai, jog 2014 metais vieninteliu Apple procesorių gamintoju taps TSMC.

Tvirtinama, jog TSMC atiteks 60-70% procesorių Apple A8 užsakymų, tuo tarpu 30-40% gali tikėtis išlaikyti korėjiečių gamintojas. Kompanija Apple, šaltinių teigimu, labai norėtų visus procesorius gauti tik iš TSMC, tačiau sunkumai su 20 nm technologiniu procesu verčią kompaniją iš Kupertino vėl kreiptis į Samsung.

Preliminariais duomenimis, Samsung forsuoja 20 nm technologijų įsisavinimo procesą, tad atitinkamą puslaidininkių produkciją galės pasiūlyti jau 2014 metų pradžioje.

Nė vienas iš kontraktinių gamintojų nenori šnekėti apie santykius su kompanija Apple, todėl pasirodžiusios informacijos neįmanoma patvirtinti oficialiai. Akivaizdu tik viena: jei visa tai, kas pasakyta, tiesa, artimiausius keletą metų Apple nepavyks visiškai atsikratyti savo didžiausio konkurento mobilių įrenginių rinkoje paslaugų.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos