Naujų Apple planšetinių kompiuterių techninės specifikacijos


Visai neseniai kompanija Apple pristatė savo naujos kartos planšetinius kompiuterius iPad. Vienas iš jų buvo pavadintas iPad Air – Apple aiškiai užsimena apie pastarojo plonumą ir lengvumą, o kitas – iPad mini – gavo Retina klasės ekraną, o tai nurodo atitinkamas užrašas pavadinime.

Įdomu tai, kad iš prekybos artimiausiu metu nedings modeliai iPad 2 ir pirmos kartos iPad mini. Apie tai, kaip smarkiai skiriasi seni ir nauji planšetiniai kompiuteriai, galima matyti iš žemiau pateiktos lentelės:

ipad-air-ipad-mini-retina-specs

Beje, kompanija Localytics turi priežasčių tvirtinti, jog žino, kodėl Apple rinkoje palieka planšetinį kompiuterį iPad 2. Pastarasis produktas tiesiog yra populiariausia Apple planšetė, kuri užima 35% visų planšetinių kompiuterių su operacine sistema iOS. Praėjusiais metais išleisti iPad 4 ir iPad mini kartu užima 35% iOS planšetinių kompiuterių rinkos. Tai rodo, kad vartotojai nelabai patenkinti inovacijų lygiu, kurį siūlo naujausi Apple sprendimai, be to, nuo naujų produktų gali atbaidyti didelės kainos.

ipad-android-market-share-localytics-2013

Negana to, netgi iPad mini rinkos dalis tarp iOS planšetinių kompiuterių sudaro vos 17%, o tai reiškia, kad kaina nėra lemiamas aspektas – tiesiog mažėja Apple siūlomų „naujovių asortimentas“, kartu ypač didėja konkurencija planšetinių kompiuterių rinkoje apskritai. Pavyzdžiui, ta pati Samsung kontroliuoja 55% Android planšetinių kompiuterių rinkos.

Apple-ipad-air-ipad-mini-776940831 Apple-ipad-air-ipad-mini-776940832

Apple-ipad-air-ipad-mini-776940833

Apple-ipad-air-ipad-mini-776940834

Apple-ipad-air-ipad-mini-776940835

Apple-ipad-air-ipad-mini-776940836

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos