Apple vadovas kalba apie naujas produktų kategorijas


Naujausia Apple ketvirčio ataskaita pademonstravo, kad iš visų kompanijos siūlomų produktų geriausia pardavinėjami iPhone – jie kompanijai uždirba 52% visų pajamų, o ir augimo dinamika yra teigiama.

Planšetinių kompiuterių segmente stebima tam tikra stagnacija, tuo tarpu kompiuterių Mac ir grotuvų iPod pardavimai eilinį kartą mažėjo. Tiesa, stacionarių kompiuterių atveju Apple surado pasiteisinimų – mažėjimas sudarė „tik“ 7%, kai pasaulinis kompiuterių pardavimų mažėjimas sudaro 10%. Be to, Mac pardavimai, lyginant su II ketvirčiu, netgi šiek tiek pagerėjo.

tim-cook-apple-logo-180239361

Ir nors retas kuris žurnalistas ar rinkos ekspertas gali iš Tim Cook ištraukti daugiau, nei jis to nori, tačiau kai kam tai pavyko. Vienas iš analitikų priminė Apple vadovui dar balandį ištartus žodžius, kad nauji produktai bus pristatyti ne tik šių metų rudenį, bet ir kitais metais. Aišku, daug kas tikėjosi, jog dar iki šių metų pabaigos Apple pademonstruos, pavyzdžiui, išmanųjį televizorių arba „išmanųjį“ laikrodį.

Tim Cook atsakė, kad šį rudenį naujų produktų kompanija pristatė su kaupu – tai ir iPhone 5C, iPhone 5S, iPad Air, iPad mini Retina, naujieji MacBook Pro ir Mac Pro.

Kalbėdamas apie naujų produktų kategorijas, Tim Cook apsiribojo pasvarstymais apie tai, jog turimas inžinerinių resursų potencialas leis Apple pateikti kitų „nuostabių produktų“, kurių dabar kompanija savo asortimente neturi.

Naujuose iPad ir iPhone 5S debiutavusį 64 bitų procesorių A7 kompanija Apple laiko tuo sprendimu, kuris leidžia žvelgti toli į ateitį. Tiesa, šiuo metu 64 bitų architektūros potencialas negali būti atskleistas pilna apimtimi; šį faktą pripažįsta ir Tim Cook.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos