Arma 3 pirmasis epizodas nuo šiol turi pasirodymo datą


Pirmasis epizodas vadinasi „Survive“ ir, kaip teigia studija Bohemia Interactive, jis bus išleistas spalio 31 d. kaip nemokamas DLC. Pirmasis epizodas papasakos paprasto kario istoriją, kuris savo veiklą vykdys Altiso ir Stratiso Respublikose.

arma3-soldier

„Mūsų pirmasis kampanijos epizodas pasiūlys žaidėjams žaisti už herojų Ben Kerry – paprastą kareivį, kuris yra Viduržemio jūros regione dislokuotos NATO taikdariškos misijos atstovas“, – paaiškino Bohemia Interactive kūrybinis direktorius Jay Crowe.

„Praėjus porai metų, kai po ilgų pastangų buvo nutraukta ugnis, taikdarių pajėgos greitu metu turėtų būti sumažintos. Kadangi NATO pajėgos po truputį išveda savo pajėgas iš šio sektoriaus, atsirandančią nišą bando užimti CSAT frakcija, kuri nori, sakykime, tiesiog atsirevanšuoti.“

„Žinoma, mes išleidžiame ne tik vieno žaidėjo kampaniją. Šio epizodo tikslas yra įvairovės į žaidimą įnešimas : nauji ginklai, animacija, 3D objektai. Visa tai turinio kūrėjams suteiks dar daugiau veiksmų laisvės. Mes pratęsime šią tradiciją kartu su kitais epizodais“, – teigė Jay Crowe.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos