ASUS pristatė motininę plokštę TUF Vanguard B85


Kompanija ASUS taip pat išleido „ypatingą“ motininės plokštės variantą, kuris turi mikroschemų rinkinį Intel B85. Naujokas priklauso TUF serijai ir vadinasi Vanguard B85. Ir nors motininė plokštė neaprūpinta „šiluminiais šarvais“, kurie išskiria vyriausius TUF serijos atstovus iš kitų modelių, ASSU kalba apie panaudotus firminius komponentus, kurie leidžia sistemai dirbti stabiliau, ištverti didesnius krūvius.

asus-tuf-vanguard-b85-motherboard

ASUS Vanguard B85 yra micro-ATX formato, čia rasime keturių fazių procesoriaus maitinimo posistemę, LGA 1150 lizdą, skirtą ketvirtos kartos Intel Core procesoriams su Haswell mikroarchitektūra. Taip pat būsimi savininkai galės pasinaudoti keturiais DIMM lizdais, skirtais DDR3 operatyviajai atminčiai, po vieną PCI Express x16 ir PCI Express x4 (šis savo konstrukcija primena x16), taip pat PCI Express x1 ir PCI.

Duomenų kaupikliams skirti 6 lizdai su SATA sąsaja, iš kurių keturi vienetai pasižymi 6.0 Gbps pralaidumu, tuo tarpu likę du yra dvigubai lėtesni. Už apsikeitimą informacija per lokalų tinklą arba Internetą atsakingas kontroleris Intel I217V.

ASUS Vanguard B85 kaina, šaltinių teigimu, turėtų sudaryti apie $110 (~ 285 lt be mokesčių). Kam labiausiai tiktų ši motininė plokštė, sunku pasakyti, kadangi spartinimo galimybėmis mikroschemų rinkinys Intel B85 nėra apdovanotas, tad galima labiau kalbėti apie didesnį ilgaamžiškumą bei ištvermę, sistemai dirbant visą parą.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos