Battlefield 4 padidina Radeon R9 290X kainą ne taip jau ir smarkiai


Nors anksčiau buvo ypač daug spekuliacijų dėl Radeon R9 290X rekomenduojamos kainos, tačiau vakarykštė AMD publikacija privertė visus skeptikus pripažinti, kad naujojo flagmano kaina ($549) iš tiesų yra nedidelė. Tai leidžia tikėti, kad ribotu tiražu (vos 8000 vienetų) platinama vaizdo plokštės versija su žaidimu Battlefield 4 nebus smarkiai brangesnė. Kaip gi yra iš tikrųjų, nusprendė atsakyti teminių puslapių žurnalistai.

Sapphire-Radeon-R9-290X-BF4-Edition

Ne paslaptis, kad įsigyjant vaizdo plokštę kartu su žaidimu, turi būti gaunama tam tikra nauda.  Šiuo atveju, bendras pirkinys turėtų būti pigesnis, nei viską perkant atskirai. AMD partnerių paviešinta Radeon R9 290X, priklausanti Battlefield 4 Edition serijai, kaina tai patvirtina.

Bent jau kompanijos XFX ir HIS prie rekomenduojamos Radeon R9 290X kainos pridėjo visai nedaug – „plikos“ etaloninio dizaino Radeon R9 290X kaina padidėjo $20-25 arba €20, atsižvelgiant į regioną. Sprendžiant iš turimos informacijos, AMD savo partneriams suteikė tam tikros laisvės šiuo klausimu.

Galima priminti, kad Vakarų el. parduotuvėse pirmojo asmens šaudyklė Battlefield 4 siūloma už $59, o tai dar kartą patvirtina, kad vaizdo plokštės Radeon R9 290X su šio žaidimo kuponu yra naudingas pirkinys (bent jau tuo atveju, jei esate Battlefield gerbėjas).

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos