Beyond: Two Souls – pirmosios apžvalgos gana prieštaringos


Visai neseniai debiutavo veiksmo trileris Beyond: Two Souls, prie kurio darbavosi prancūzų studija Quantic Dream. Nemažai žaidėjų tikėjosi, kad tai bus vienas iš geriausių šios studijos produktų. To paties tikėjosi ir leidėjas Sony. Tačiau pirmosios apžvalgos tikrai nėra tokios, kurios visus nuteiktų optimistiškai.

Beyond Two Souls 01

Žaidimų apžvalgų agregatoriuje Metacritic naujasis projektas surinko 73 balus iš 100 galimų, ir tai nėra labai žemas rodiklis, tačiau teminės žiniasklaidos nuomonės išsiskyrė. Vienus apžvalgininkus Beyond: Two Souls nudžiugino – Digital Spy (5/5)Polygon (8/10) ir Gamespot (8/10), ir čia neigiamų atsiliepimų praktiškai nėra. Minimas ir įdomus siužetas, ir pažangi judesių technologija, atspindinti kiekvieną pagrindinės herojės veiksmo niuansą ir t.t.

Beyond Two Souls 02 Beyond Two Souls 03

Tačiau žaidimo šedevru visiškai nelinkę laikyti eilė kitų garsių žaidimų portalų – CVG (6/10), Eurogamer (6/10), Edge (5/10), Videogamer (4/10) ir Destructoid (5/10). Pagrindiniu privalumu laikoma tik tai, kad išnaudotas visas PS3 potencialas, o aktorė vaidino įtikinamai. Tačiau visa kita – tik trūkumai, ypač nuvylė interaktyvioji dalis, kuri verčia manyti, kad žaidėjas kartais apskritai nereikalingas, o žaidimo procesas gali vykti savaime.

Ne itin gerai įvertino ir portalas IGN (6/10). Šiuo atveju žurnalistams nepatiko nepatogus valdymas, ypač valdant nežemiškų galių turintį pagrindinės herojės pagalbininką Eideną, o taip pat kautynių metu.

Beyond Two Souls 04

Pilnas žaidimo Beyond: Two Souls įvertinimų sąrašas atrodo taip:

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos