Infinity Ward: „Pagrindinė Call of Duty auditorija – paprasti žaidėjai“


Studija Infinity Ward pasidalino atlikto tyrimo rezultatais. Pastarieji rodo, kad pagrindinė Call of Duty serijos auditorija yra visiškai ne užkietėję žaidėjai, o patys paprasčiausi žmonės, kurie žaidimams skiria minimalią savo laisvalaikio dalį.

call-of-duty-ghosts-screen

Viena iš didžiausiais tiražais parduodamų serijų, kuri kasmet uždirba milijardus JAV dolerių ir nevalingai lemiančių visą žaidimų industrijos veidą, yra populiariausią tarp tų žmonių, kurie beveik nesidomi kitais žaidimais, o gal net ir apskritai apsiriboja tik Call of Duty.

Serijos kūrėjus taip tik džiugina – jei jau šios pirmojo asmens šaudyklės populiarumas sąlygotas žaidėjų įpročių, naujos kartos žaidimų sistemų tikrai nesusilpnins šios franšizės pozicijų, kuri turi tokią tvirtą bazę.

Naujos kartos konsolių pasirodymas, iš esmės, nepakeis žaidėjų įpročių“, – pažymėjo Call of Duty: Ghosts vykdomasis prodiuseris Mark Rubin. „Tarp mūsų serialo gerbėjų yra pakankamai daug žmonių, kuriuos galima priskirti prie įprastų žaidėjų kategorijos, antra vertus, jie žaidimams skiria nemažai laiko. Gana ironiška, ar ne tiesa?  Jų negalima laikyti užkietėjusiais žaidėjais – dar daugiau, jie nėra žaidėjai, kaip juos galima įsivaizduoti tradicine to žodžio prasme. Tačiau kartu jie žaidžia Call of Duty kiekvieną dieną. Ir jie nepaliauja žaisti nepriklausomai nuo to, kokią žaidimų platformą jie turi“.

Pasaulinė Call of Duty: Ghosts premjera, skirta PC, PS3, Xbox 360 ir Wii U, įvyks lapkričio 5 d. Versijos PS4 ir Xbox One pasirodys po pastarųjų konsolių debiuto rinkoje.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos