Apple pripažino, kad dalis iPhone 5S turi problemų su akumuliatoriais


Naujasis Apple išmanusis telefonas iPhone 5S gavo kiek didesnės talpos bateriją, nei jo pirmtakas iPhone 5. Kartu su kitais energijos valdymo patobulinimais tai leido padidinti autonominio darbo laiką. Tiesa, kai kurie vartotojai skundžiasi, kad baterijos talpa tirpsta tiesiog akyse. Viso to priežastis – gamyklinis brokas, kurio egzistavimą pripažino pati Apple, praneša puslapis The New York Times.

iPhone 5S retail boxes

Neseniai mes aptikome gamybinį defektą, kuris įtakojo gana ribotą iPhone 5S partiją. Defektas gali pailginti baterijos krovimosi laiką arba sumažinti baterijos darbo trukmę“, – teigė Apple atstovė spaudai Teresa Brewer. „Mes raginame klientus su tokiais telefonais kreiptis į mus, tokie telefonai bus pakeisti“.

Kompanija Apple neatskleidė statistikos, kokį kiekį išmaniųjų telefonų įtakojo šis defektas.

Šaltinio teigimu, problema slypi ne pačiuose akumuliatoriuose, kaip tai gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio.

Apple jau buvo susidūrusi su baterijų problemomis ir praeityje. Tiesa, tai buvo ne išmanieji telefonai. 2006 metais buvo atšaukta nemažai MacBook nešiojamų kompiuterių. Pastaruosiuose buvo naudojami brokuoti Sony akumuliatoriai, kurie, esant tam tikroms aplinkybėms, galėdavo tiesiog sprogti.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos